مطالب اخیر

قیمت کمد دیواری؛ اگر بخوام کمد دیواری بسازم چقدر هزینه داره؟!

5.0 01 کمد های دیواری و مدل های اون، کاربرد بسیار زیادی در نظم  دادن به وسایل خانه دارن. این کمد ها، مدل ها... مشاهده بیشتر»

طراحی ساخت کابینت در تهران و ماجرای شهرزاد

0.0 00 شهرزاد قصه‌گو را که می‌شناسید؟ داستان ما از جایی شروع شد که شهرزاد خسته از آن همه به هم ریختگی آشپزخانه به... مشاهده بیشتر»

کمد لباس، کاربردی ترین کمدهای لباس چه ویژگی‌هایی دارند؟

5.0 01 مطمئناً کسی نمی‌تواند منکر این ادعا شود که پشت هر اتاق مرتب یک کمد جادار ایستاده است. ما هم با اعتقاد راسخ... مشاهده بیشتر»

کابینت آشپزخانه چوبی؛ با کابینت تمام چوب از خانه به طبیعت سلام کنید

0.0 00 این روزها بازار انرژی‌درمانی و توجه به انرژی موجود در اشیا و اجسام مختلف حسابی داغ است. بر اساس این تحقیقات، هر... مشاهده بیشتر»
اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی اتیلن

اتصالات پلی‌اتیلن: معرفی و کاربرد اتصالات جوشی نوعی از اتصالات پلی‌اتیلن می‌باشند که برای نصب آن‌ها به لوله باید از دستگاه جوش استفاده کرد.... مشاهده بیشتر»
اتصالات الکتروفیوژن

اتصالات الکتروفیوژن

اتصالات الکتروفیوژن از انواع اتصالاتی است که در خطوط لوله انتقال گاز و خطوط آبرسانی قابل استفاده است. در اتصالات الکتروفیوژن روش حرارت دهی... مشاهده بیشتر»

دیوار متفاوت در خانه

دیوار متفاوت در خانه در اکثر خانه های ایرانی دیوار های فضاهای عمومی همانند پذیرایی ، ناهار خوری و … به رنگ های کرم... مشاهده بیشتر»

دیوایدر ها در طراحی داخلی

دیوایدر ها در طراحی داخلی در گذشته با توجه به قیمت پایین خانه ها و کمتر بودن فضا های جانبی در خانه ها فضاهای... مشاهده بیشتر»

طراحی ورودی ساختمان های کوچک

طراحی ورودی ساختمان های کوچک در ساختمان ها با متراژ کوچک برای جلوگیری از کمبود فضاها در ساختمان میتوان از کنار درب ورودی ساختمان... مشاهده بیشتر»

کمد ممبران، طرح های لاچکری و شیک برای کمد دیواری و کمد لباس با درب وکیوم

صندوقچه‌های قدیمی مادربزرگ‌ها را یادتان هست؟ همان‌ها که گوشه‌ی اتاق بودند و رویش یک ترمه می‌انداختند، و هر چند وقت یک‌بار درش باز می‌شد... مشاهده بیشتر»