مطالب اخیر

کابینت دست دو و آماده- چطور با قیمت ارزان یک آشپزخانه زیبا داشته باشیم؟

مطمئناً همه‌ی ما دلمان می‌خواهد کیفیت و ارزانی را با هم داشته باشیم. شاید در نگاه اول برای خرید کابینت، این دو ویژگی دور... مشاهده بیشتر»

تخت کم جا، تخت‌خواب تاشو، انواع مدل، قیمت و نحوه اجرا

تخت خواب کم جا و تخت های تاشو موضوع اصلی صحبت ما در اینجا است. از سال‌هایی که مردم در خانه‌های بزرگ، با چندین... مشاهده بیشتر»

دکوراسیون منزل اقامتگاهی در افریقای جنوبی

این اقامتگاه چشمگیر که جاده‌ی اصلی 1816 نامیده شده توسط SAOTA – معماران استفن آنتونی اولمزدال ترونن طراحی و اجرا گردیده است در محله‌ی... مشاهده بیشتر»

رنگ طوسی در طراحی دکوراسیون منزل

استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیونهمانطور که پیش‌تر اشاره شد رنگ طوسی جزء رنگ‌های خنثی به شمار می‌رود. به همین دلیل نیز، در چرخه... مشاهده بیشتر»

رنگ طوسی از منظر رنگ شناسی در طراحی داخلی

امروزه با رواج یافتن دکوراسیون مدرن در اغلب منازل، میزان استفاده از رنگ طوسی نیز افزایش چشم‌گیری داشته است. اگر شما هم میخواهید رنگ... مشاهده بیشتر»

قیمت رنگ روغن و نکاتی که دانستن آن برای هرکسی لازم است!

رنگ روغن ساختمان یکی از رنگ های بسیار قدیمی ساختمانی است که با گذشت زمان، هنوز کاربرد خودش رو در رنگ آمیزی ساختمان حفظ... مشاهده بیشتر»

آشپزخانه مدرن، دکور آشپزخانه های کوچک و بزرگ با 25 مدل کابینت

آشپزخانه مهمترین بخش خانه است. پس اهمیت طراحی مناسب برای آشپزخانه نسبت به سایر بخش های خانه، دوچندان است. یکی از مهمترین و پرطرفدار... مشاهده بیشتر»

بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران کابینتی است که ترکیب های رنگی محدودی دارد. بنابراین دست شما برای انتخاب رنگ در این کابینت نسبت به سایر کابینت ها... مشاهده بیشتر»

بهترین نوع کابینت چیست؟

شاید برای شما هم این سؤال پیش اومده که بالاخره بهترین کابینتی که در بازار وجود داره چیه؟! در این مطلب میخوایم به دنبال... مشاهده بیشتر»

ساخت کابینت آشپزخانه – چگونه کابینت رویایی خود را سفارش دهیم؟

اگر بفکر ساخت کابینت جدید برای آشپزخانه منزل یا دفتر کار هستی، جای درستی آمدی. توجه به نکاتی که در مطلب اومده باعث می‌شه... مشاهده بیشتر»