بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران چیست؟

کابینت ممبران کابینتی است که ترکیب های رنگی محدودی دارد. بنابراین دست شما برای انتخاب رنگ در این کابینت نسبت به سایر کابینت ها مقداری بسته است. دراین مطلب میخواهیم در مورد بهترین ترکیب رنگ برای کابینت آشپزخانه ممبران (وکیوم) صحبت میکنیم.

ترکیب رنگی کابینت یکی از مهمترین مسائلی است که برای دکوراسیون داخلی منزل یا آشپزخونمون انتخاب می کنیم، پس باید دقت کنیم که رنگ و طراحیمون کسل کننده و دلگیر نباشه.

انتخاب رنگ کابینت بستگی به محیط و بقیه دکوراسیون منزل دارد. چون به محض ورود به منزل اولین چیزی که جلب توجه می کند رنگ و طراحی آشپزخانه است.

مدل کابینت ممبران صدفی

در ادامه ابتدا رنگ های کابینت ممبران و سپس انواع ترکیب رنگ هایی که در کابینت های ممبران بکار میرن باهم بررسی می‌کنیم.

کابینت ممبران سفید صدفی

اکثر افراد رنگ سفید رو دوست دارند، چون رنگ سفید رنگی خنثی است. این رنگ به راحتی با رنگ های دیگر ترکیب میشود. رنگ سفید پرکاربردترین رنگ در رنگ بندی ممبران است که در فضاهای کوچک یا بزرگ آشپزخانه دیده می شود. رنگ سفید به صورت تک رنگ و یا ترکیب با رنگ طلایی و سایر رنگ های گرم استفاده می شود.

مدل کابینت ممبران سفید با پارکت قهوه ای

کابینت قهوه ای کلاسیک

رنگ قهوه ای که رنگ چوب هست و از گذشته تا به امروز برای کابینت استفاده میشده. این رنگ از جمله رنگ های پرکاربرد برای کابینت های کلاسیکو  به خصوص ممبران است. انواع مختلف رنگ قهوه ای عبارتند از: رنگ های گردویی، قهوه ای روشن، قهوه ای سوخته و قهوه ای فندقی. این رنگ ها میتونن تنها یا با ترکیب با رنگی دیگر در کابینت ساختمان بکار بروند.

کابینت ممبران رنگ تیره

رنگ های تیره مثل مشکی و طوسی از گذشته تا الان از جذابیت خاصی برخوردار بودند. البته رنگ تیره برای آشپزخانه های بزرگ مناسب تر است. رنگ کابینت تیره برای آشپزخانه های کوچک مناسب نیست چون فضا رو کوچکتر از چیزی که واقعاً هست، نشان می دهد.

مدل کابینت ممبران تیره

ترکیب رنگی کابینت ممبران

استفاده از ترکیب دو رنگ برای کابینت، زیبایی آشپزخانه شما رو چند برابر میکند. در این ترکیب های رنگی معمولاً رنگ سفید یا رنگ کرم با رنگ های دیگر ترکیب شده دارای نمای بسیار عالی می شود.

کابینت ممبران سفید و طلایی

رنگ ممبران سفید و طلایی به طور قطع از جذاب ترین ترکیب رنگ های کابینت هست. این طرح و رنگ کلاسیک و سلطنتی می باشد.

کابینت ممبران سفید قهوه ای

ترکیب رنگ سفید و قهوه ای از پرکاربردترین و محبوب ترین ترکیب های رنگی است. این ترکیب رنگی هماهنگی زیادی با رنگ های مختلف دارد. بنابراین شما میتونین با خیال راحت رنگ های مختلف رو در دکوراسیون خودتون بکار ببرین.

مدل کابینت ممبران سفید قهوه ای

کابینت ممبران کرم قهوه ای

رنگ کرم قهوه ای از محبوبترین ترکیب های رنگی است. این ترکیب رنگی هم مانند ترکیب رنگی سفید و قهوه ای، با رنگ های زیادی ترکیب می شود

غیر از این مواردی که گفته شد، ترکیب های رنگی مختلف دیگری هم وجود داره که کاربرد کمتری داره و ما در این مطلب اون ها رو بررسی نمی‌کنیم.

 

نوشته بهترین ترکیب رنگ کابینت ممبران چیست؟ اولین بار در سلام ساختمان. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *