مدل های کمد دیواری و دنیایی از عکس های زیبای کمد

دراین مطلب میخواهیم مدل های مختلف کمد دیواری و کمد لباس مختلف مثل کمد دیواری اتاق خواب، کمد دیواری اتاق بچه و کمد های دیواری ریلی و کمد های دیواری ام دی اف رو بررسی کنیم. کمد دیواری دنیایی از طرح های مختلف داره که هرکدوم میتونه الهام بخش شما برای انتخاب طرح کمد دیواری مدنظر خودتون باشه. طرح کمد دیواری میتونه برای اتاق خواب بزرگسال، اتاق خواب کودک یا هرجای دیگه ای که شما احساس نیاز میکنین تا وسایلتونو قرار بدید، مناسب باشه. کمد لباس و کمد دیواری انقدر مهمه که شاید نبودش در یک اتاق از خونه، مارو از اجاره یا خرید اونجا منصرف کنه.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

خب بریم سراغ بررسی مدل ها و عکس های کمد دیواری

مدل  کمد دیواری اتاق خواب

مدل کمد دیواری

بعضی از درب ها توی کمد های دیواری حالت آکاردئونی دارن. این مساله چندتا مزیت داره که یکیش مشابه کمد های دیواری ریلیه که برای باز شدن درب، فضای کمی احتیاجه. البته این درب ترکیبی از درب شیشه ای و درب آکاردئونیه. یک مدل خیلی جذاب که با وجود استفاده ازشیشه در درب، حریم خصوصی کمد هم حفظ شده.

عکس کابینت ممبران

انواع کابینت آشپزخانه

کلیک کنید

کمد دیواری ام دی اف

رنگ بندی شاد مجاور این مدل از کمد دیواری اتاق خواب، باعث به چشم اومدن کمد میشه. کمد دیواری ام دی اف با رنگ سفید و طوسی ممکنه کسل کننده به نظر بیاد اما اینجا میبینین که وجود رنگ های جانبی هماهنگ با این پس زمینه، چقدر در چشم نواز شدن و جذابیت نمای این کمد دیواری تاثیر داره.

کمد دیواری ام دی اف سفید طوسی

مشابه مدل قبلی، از همون ترکیب رنگ سفید و طوسی در کمد دیواری اتاق خواب استفاده شده با این تفاوت که طرح قبلی با رنگ های مجاورش، خیلی شادتر و چشم نواز تر بود اما رنگ بندی در این عکس خیلی بی روح و کسل کنندس.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

کمد لباس ام دی اف

یک مدل کمد دیواری مدرن با رنگ بندی نسبتا سرد. این مدل که از انواع کمد های دیواری مدرنه، باز هم معضل عدم حفظ حریم خصوصی رو در اون میبینیم. اگه مایل به استفاده از طرحای اینچنینی باشین، باید خیلی حواستون باشه تا همیشه مرتب باشه.

کابینت آشپزخانه هایگلاس

عکس کابینت

کلیک کنید

جالباسی فلزی

مدل کمد دیواری مدرن. البته چیزی که به جذابیت این مدل اضافه کرده رنگ بندی خیلی خوب لباساست.

کابینت ام دی اف آبی

رنگ بندی خیلی ماهرانه در یک فضای جادار و دوست داشتنی. شما توی این مدل دیگه دغدغه ی کمبود فضا نخواهید داشت.

کابینت وکیوم سفید

معایب ممبران

کلیک کنید

کمد ممبران سفید

مدل کمد دیواری کلاسیک که شامل کمد لباس دیواری، دکور و کتابخونه ست. اتاقتون باید خیلی بزرگ و جادار باشه تا طرح های مشابه این رو بتونین داخلش اجرا کنید. این مدل توی خانه های ایرانی کاربرد کمی داره.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

کمد ام دی اف کرم

یک مدل کمد لباس با درب چوبی که استفاده از این درب ها بسیار رایجه. این نوع کمد رو بیشتر در هتل ها میتونین ببینین.

کمد لباس کلاسیک

مدل کمد دیواری اتاق خواب کلاسیک با یک رنگ بندی بی روح! مدل های کلاسیک کمد دیواری میتونه خیلی زیبا و جذاب باشه به شرطی که با یک رنگ بندی مناسب همراه بشه و کسل کننده نباشه.

کابینت ممبران سفید

گالری ممبران

کلیک کنید

کمد لباس جادار

یک مدل کمد لباس چوبی همراه با کشوهای پرتعداد بزرگ و جادار. البته مشکل این مدل هم اینه که فضای خصوصی زیاد داخلش رعایت نشده و بیشتر مناسب جاهاییه که لباس ها در معرض نمایش میخواد قرار داده بشه مثل مزون.

مدل کمد غیر دیواری اتاق خواب
کمد دیواری ام دی اف

یک مدل کمد غیردیواری خیلی ساده و دلنشین که در آینده هم مطمئنا قدیمی نمیشه با یک آینه روی درب. این مدل ها از قدیم وجود داشتن و هنوز هم استفاده میشن.

کمد دیواری ام دی اف سفید قهوه ای

رنگ سفید میتونه خیلی برای کمد های اتاق خواب جذاب باشه ولی ایرادش اینه خیلی زود کثیف میشه. به خصوص برای جاهایی مثل اتاق خواب که مراجعه به اون کمد ها خیلی زیاده و بیشتر در معرض کثیف شدنه.

کمد دیواری سفید

یک طرح جذاب به صورت آینه ای. این طرح میتونه اتاق شما رو بزرگتر نشون بده و بنابراین کاربردش توی اتاق های کوچک زیاده. این مدل هم جزو کمد های دیواری محسوب نمیشه و غیر دیواری بوده و قابل جابجاییه.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

درب آینه ای برای کمد لباس

یک کمد با درب آینه ای دیگه. درب آینه ای مزایا و معایب خودشو داره. یکی از مزایاشو گفتم که فضا رو بزرگتر نشون میده و عیبش هم اینه که خیلی راحت رد دست روش میمونه و باید همیشه حواستون به این مساله باشه.

کمد ام دی اف مدرن

مدل کمد اتاق خواب با درب تمام آینه ای. در کنارش کمد با درب تمام ام دی اف. مقایسه ی این دو کنار هم میتونه به شما در انتخابتون کمک کنه. اگه دنبال یک مدل درخشان هستنید توصیه ی ما به شما انتخاب مدل با درب آینه ای است و اگه دنبال یک مدل ساده تر و راحت تر هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب مدل با درب ام دی افه.

کابینت ام دی اف جدید

معایب کابینت ام دی اف 

کلیک کنید

کمد بدون درب

کمد لباس اتاق خواب بدون درب و کاملا باز. بااینکه حفظ حریم خصوصی در ای مدل اتفاق نمیفته، اما طراحی قوی اون ممکنه مارو با وجود این عیب بزرگش، قلقلک بده تا اون رو انتخاب کنیم!

مدل کابینت mdf

کابینت ام دی اف براق

کلیک کنید

مدل کمد دیواری ریلی

کابینت ام دی اف مدرن کرم

یک کمد دیواری ام دی اف با درب ریلی و کلی جا برای آویز کردن لباس ها و قرار دادن لباس هایی که نیاز به آویزان شدن ندارن. اون کشو های پایین میتونن خیلی کاربردی باشن و محل نگهداری وسایل مختلف اهالی خانه باشن.کمد ام دی اف ریلی

یک مدل کمد لباس ریلی خیلی یونیک و جذاب که دارای قفسه های متعده و نیاز مشتری به فضا رو کاملا رفع میکنه. رنگ آبی تیره در اینجا به جذابیت کمد اضافه کرده.

کمد دیواری با درب های شیشه ای

یک مدل کمد دیواری ریلی و دوست داشتنی مخصوص اتاق خواب با درب های شیشه ای مات. حفظ حریم خصوصی کاملا در این روش رعایت شده. حتی داخل کمد دارای نورپردازی مخصوصه و این باعث شده که به جذابیت طراحی افزوده بشه.

کابینت سفید های گلاس

کابینت های گلاس

کلیک کنید

کمد ریلی طوسی

رنگ بندی دلنشین در کنار جادار بودن میتونه هر مشتری رو ترغیب به خرید این کمد ریلی آماده و پیش ساخته کنه. در کنار ریلی بودن درب که نقطه ی اشتراک این طرح با مدل قبلیه، تفاوت این مدل با مدل قبلی هم اینه که این مدل کاملا متحرک بوده و درصورت نیاز میتونین جای اون رو تغییر بدین.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

کمد ریلی هایگلاس

کمد های گلاس ریلی. مدل کمد دیواری مدرن و جدید که مخصوص خوش سلیقه هاست.

ام دی اف هایگلاس

معایب های گلاس

کلیک کنید

کمد دیواری ریلی ام دی اف

کمد دیواری ام دی اف ریلی جادار و کاربردی. اون قفسه های کنار کمد خیلی میتونه توی کاربردی کردن فضا موثر باشه و به عنوان دکور استفاده بشه.

مدل کمد دیواری اتاق بچه

کمد اتاق بچه

یک کمد خیلی جادار بچگانه. رنگ بندی های کمد های بچه همیشه جذاب و دوست داشتنیه.

کمد دیواری اتاق بچه

طراحی این کمد خیلی بچگانه نیست. اما از لباس ها و کفش ها میشه فهمید که برای بچه هاست. جادار و با حفظ حریم خصوصی کمد.

کمد دیواری ام دی اف اتاق بچه

یک مدل جالب با درب پارچه ای. اون طرح روی دیوار کنار کمد خیلی به زیبا شدن اتاق کمک کرده. رنگ بندی نسبتا خوب و دلنشینی هم داره و زیاد نمیشه از معایبش صحبت کرد.

کمد دیواری مدرن اتاق بچه

یک مدل کمد دیواری خیلی متفاوت و جذاب. این مدل کمد دیواری اتاق بچه، میتونه حس زندگی در طبیعت رو به ما بده. صددرصد این حس توسط بچه ها استقبال میشه و خیلی میتونه اونا رو سر ذوق بیاره. تنها مشکلش اینه که تمیز نگه داشتنش یه مقداری سخته و زحمت زیادی داره.

مدل کابینت ام دی اف

قیمت ام دی اف MDF

کلیک کنید

کمد جادار اتاق بچه

یه مدل کمد اتاق بچه و نوزاد جذاب دیگه. البته کمی شلوغه! شاید بهتر باشه که توی کمد های بچه ها از تعدد قفسه جلوگیری بشه و یه مدل خلوت توی اتاق قرار داشته باشه.

کمد کلاسیک برای اتاق بچه

لاکچری و حیر انگیز. میتونیم توی این دو کلمه این مدل کمد اتاق بچه رو توصیف کنیم.  داشتن همچین اتاقی آرزوی خیلی از بچه هاست.

چند طرح کمد دیواری ام دی اف (MDF)

کمد قابل حمل ام دی اف

مدل کمد پیش ساخته ی ام دی اف با ترکیب رنگ چشم نواز. گفتیم که این مدل از کمد ها قابلیت جابجایی دارن و خیلی مناسب افرادی هستن که ممکنه سالی یک بار مجبور به اسباب کشی باشن و خونه ای که داخلش ساکن میشن فاقد کمد اتاق خواب مناسب باشه. این کمد ها میتونه نیاز این افراد رو کاملا برطرف کنه و خیالشون از این بابت راحت باشه.

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

کمد ام دی اف جادار

مدل کمد ام دی اف جادار با طرح کناره ی چوب. طرح چوب در کنار اکثر رنگ ها به کار میره و ترکیب بسیار مناسبی ایجاد میکنه. البته شاید استفاده از طوسی مقداری فضای اتاق شما رو دلگیر کنه. برای همین معمولا کمتر از رنگ طوسی برای دکوراسیون داخلی اتاق ها استفاده میشه.

کمد ام دی اف مخصوص آچار

یک کمد ام دی اف مخصوص ابزار آلات. جادار بودن و داشتن کشو به تعداد کافی توی این مدل ها خیلی مهم و ضروریه.

طرح کابینت آشپزخانه mdf

قیمت انواع کابینت 

کلیک کنید

کمد دیواری برای اتاق خواب

کمد دیواری اتاق خواب جادار با طراحی خوب و فضای استفاده ی کافی و رنگ بندی چشم نواز. استفاده از درب باعث میشه تا شما نخواد خیلی نگران این مساله باشید که همیشه کمدتون مرتب باشه.

کمد دیواری جادار ایرانی

کمد ام دی اف جادار و مناسب برای استفاده در خانه های ایرانی. درب های متعدد باعث شده تا استفاده از این کمد و دسترسی به لباس ها راحت باشه. فضای قفسه مانند هم باعث شده تا لباس هایی که نمیخوایم آویز بشن، جایی برای قرارگرفتن داشته باشن.

کمد دیواری به همراه میز مطالعه

یک کمد یا بهتره بگم دکوراسیون جامع و کامل. این کمد میز مطالعه و محل آویز لباس ها و کلی قفسه داره که میتونه خیلی از نیاز های شما رو برطرف کنه. تنها مشکلش اینه که در قسمت لباس ها درب براش درنظر گرفته نشده و باعث میشه شما اجبارا همیشه اونو مرتب نگه دارید. شایدم مشکل نیست و این خودش یک حسن به حساب میاد!

کمد ام دی اف طرحدار

طرح کابینت آشپزخانه mdf

معایب کابینت MDF

کلیک کنید

استفاده از طرح های مختلف روی درب کمد میتونه باعث زیباتر شدن کمد بشه. در این کمد، طرح ریزی که روی درب کمد استفاده شده باعث جذب شدن نگاهمون به کمد میشه. به طور کلی ترکیب رنگ و طرح زیبایی در این مدل به کار رفته.

کمد دیواری کلاسیک رنگ قهوه ای

کابینت‌ساز حرفه ای رو پیدا کن و قیمت بگیر پیدا کن

قهوه ای سوخته همیشه یکی از گزینه های پرطرفدار برای انتخاب در دکوراسیون داخلی خونه هاست. این کمد اتاق خواب یک مزیت دیگه هم داره و اونم جادار بودن و تعدد قفسه ها برای قرار دادن وسایل مختلفه.

درپایان لازمه بگم که اگه دوست دارین اطلاعاتی در مورد کمد دیواری و کابینت و رنگ بندی ها و سایر موارد مربوط به اون داشته باشید، حتما به مطالبی که داخل سایت قرار میدیم توجه کنید.

امیدوارم از این مطلبمون استفاده کرده باشید. لطفا، حتما دیدگاه هاتونو برامون حتما ارسال کنید.

نوشته مدل های کمد دیواری و دنیایی از عکس های زیبای کمد اولین بار در سلام ساختمان. پدیدار شد.

درباره نویسنده: administrator

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *